Mistress Bojek

Černá listina

Po negativních zkušenostech jsem se rozhodla udělat black list, nesolidních rádoby subíků. Těchto individuí je bohužel velká spousta, ale začala jsem si je poznamenávat až roku 2020.

Jménokde vysvětlení
Vždy Poklona/ jvomp na FB/Amatéři Prosil, uháněl, chtěl dělat otroka, sliboval a když mělo dojít ke schůzce, tak najednou zjistil že nemůže a přestal komunikovat. Další kecálek
Franta_Bezkulekna Amatérech Chtěl dělat pracovního otroka, na první chůzku se nedostavil bez jakékoliv omluvy. Až dotatečně, že ze zdravotních důvodů nemohl. Dostal druhou šanci, na schůzku opět nepřišel. Místo svého dává cizí tel. čísla. (viz perličky)
1Pacholicekna AmatérechPřemluvil mě, že mi chce koupit boty. Když jsem svolila a dala si s ním schůzku, samozřejmě nikdo nepřišel, žádná omluva ani dodatečná. Přestal komunikovat.
9experiencena Amatérech Nabízel se mi jako slušný otrok na úrovni. Na domluvenou schůzku nedorazil, bez jakékoli omluvy. Po třech měsících mi napsal, že se zalekl toho, že už jednoho otroka mám.
ocspmna AmatérechNa schůzku přišel, se vším souhlasil a když měl přijít do služby, napsal mi, že si to rozmyslel.
bi-chlapakna AmatérechOpakovaně fňuká na netu, že nemůže nikoho najít. Opakovaně sliboval, že přijde na schůzku, nikdy nepřišel, ani se neomluvil.
Quorthon nebo také siebenburgen na Amatérech jedna a tatáž osoba pod dvěma nicky. Po odmítnutí hrubé nádavky a urážky. viz. perličky: Otrok Tomáš.