Mistress Bojek

Povídky

Příběhy na D, K, L, P, S.

Můj Gaston
Spěchám z práce, čekám na „šalinu" a jak naschvál nepřijíždí. Městská doprava má opět nějaký výpadek. Jsme domluvení, že Gaston na mě bude čekat již v oblečku. Doma už jistě čeká a já ještě stojím zmrzlá na nástupišti. Konečně přijíždí narvaná šalina, tak ještě musím přežít pár zastávek. Když vcházím do domu, Gaston čeká za dveřmi. Hned se mi vrhá kolem nohou. Hladím ho: „Jsi se nemohl dočkat, viď Gastone?" Přikyvuje a lísá se k nohám. Dostává příkaz, poslušně sedí a kouká na paničku, jak si odkládá kabát a připravuje si čaj. Sedám si ke stolu a beru obojek s vodítkem. Jak Gaston uslyší zarachotit řetěz, hned přibíhá a vrhá se paničce do klína. Dostává obojek a jdeme spolu do pokoje. Teprve tam mu odepínám čumáček, a házím mu kostičku, aby přinesl. Ale Gaston si kostičky nevšímá a chce olizovat paničku. Zkouším házet znova, ale Gaston zlobí. Připínám vodítko a musí jít vedle k topení. Gaston vrčí a nelíbí se mu to. Odcházím, zůstal tam sám. Já vedle popíjím čaj a chystám si latexové šatečky a botičky na vysokém podpatku. Po chvíli jsem se nad pejskem slitovala a jdu za ním. Když uviděl paničku v latexu, radostně štěká. V ruce nesu jednu botičku a dávám Gastonovi na hraní. Radostně ji olizuje a chce olízat paničce nožku, ale brání mu krátký řetěz. Odepínám ho a jdeme spolu do pokoje, má za úkol najít paničce druhou botičku. Gaston hledá a přináší paničce batůžek, ale tam botička není, tak hledá dál. Konečně ji našel, radostně štěká a přináší paničce. „Hodný pejsek" hladím ho a za odměnu mi může olízat botičky. Kontroluji mu penis a je jasné, co by Gaston rád. Přitahuji si ho vodítkem víc do klína. Vzrušeně vrčí a najednou něco objevil. Cítím jak tahá za šňůrku a pomalu vytahuje venušiny kuličky, které mám celou dobu v sobě. Cítím jeho hbitý jazyk a první orgasmus na sebe nedá dlouho čekat. Hladím ho a sahám pod ocásek. „Pojď Gastone, teď je řada ne tobě!" Teď poslechne hned a radostně zaštěká, ví co ho čeká….

Služka vaří pro Mrs. Bojek
Když si panička pozve služku, tak to stojí za to. Nejinak tomu bylo i v sobotu. Již od samého rána Panička chodila kolem skříně s oblečením pro služku a čekala na vhodný okamžik. Pak sejmula ze zdi ostnatý obojek a z poličky vzala zámeček. Přistoupila ke služce a nasadila ji jej na krk. Zacvaknutí zámečku znamenalo jediné. Jsi v mé moci a budeš poslouchat. Hodila ji na postel dlouhou latexovou sukni a nátělník. Služka Adéla se neochotně začala převlékat a tak panička vytáhla i bičík. Oblečená služka si začala nazouvat bílé kozačky na vysokém podpatku. Zkušebně se prošla a pak zaklekla před svou paní.
Ta ji zacvakla karabinku na vodítku a dovedla k židli. Vytáhla šminky a začala ji zkrášlovat. Stíny, řasy a rty. Panička se zálibně podívala a přešla k vylepšení nehtů své služky. Vytáhla ty rudé a začala je nalepovat. Délka nehtů stíží služce službu a manipulaci. Zvláště pak to, co pro ni dnes připravila. Přípravu služky zakončila nasazením pout na nohy a ruce služce. Ještě ji dala pusu na čelíčko, načesala vlasy do copánků a poslala ji do kuchyně. Sledovala jak služka krátkými kroky odchází, mezi pouty na nohách měla řetěz.
Hromada nádobí, jar a mycí hubka. To byl první úkol pro služku. Opatrně bere jeden kousek nádobí za druhým a umyté je dává na odkapovou desku. Práce ji jde pomalu a tak panička služku popohání bičíkem. Služka však s dlouhými nehty nemůže rychleji manipulovat s nádobím. Když ohlásí splnění úkolu, zavazuje ji panička zástěrku ze slušivého modrého mikroténu. Dává ji příkazy co má nachystat za ingredience, aby mohla připravit pro Paničku oběd. Služka chodí po kuchyni a posléze začíná připravovat maso. Opatrně krájí cibuli aby si nenakrájela i nehty. Manipulaci s mletým masem řeší pomoci vidličky, s nehty se nedá maso míchat. Panička dozoruje jak pokračují práce a významně se dívá na hodiny. Do poledne zbývá několik minut. Služka začíná s přípravou omáčky. Panička jen chutná se lžící a radí kolik čeho ještě přisypat, aby to bylo přesně podle její chutě. Konečně je hotovo.
Služka si oddychla, teď už jen nachystat talíře, nakrájet knedle a naservírovat. Madam se usazuje a služka ji vzorně dává příbor a talíř s jídlem. Když si však sama chce položit talíř na stůl, Panička se zeptá zda si nepamatuje, kde má své místo. Služka neochotně odsunuje židli a k nohám madam si pokládá talíř. Přeje madam dobrou chuť. Když služka dojedla, zeptá se Paničky, zda ji chutnalo. Panička jen suše poděkuje za připravený oběd, zvedne se od stolu a poslední slova co služka slyší jsou: až to uklidí aby přišla za paničkou do ložnice… …Ale to je již jiný příběh

Poprvé služkou u Mrs. Bojek
Stěrače nestírají a světla jen slepě pronikají tmou. Kola prokluzují a za límcem mi roztávají vločky. Lepší den si madam nemohla vybrat pro objednání služky do služby. Ke všemu si ještě přeje jahody. Je večer, u 12 měsíčků mají zavřeno a tak ještě jednou budu muset z auta do břečky a do Romšpáru. Konečně jsem na dálnici a zrychluji, lhůta se mi krátí. V 15:00 se mám hlásit. Na zádech batoh s hračkami a oblečením. Vítám se s madam, která mi přišla otevřít ke vchodu. Výstup do pátého patra a pak již za mnou zapadají dveře bytu. Madam mi ukazuje místo pro civilní oblečení a pak odchází do obyváku. Rychle se svlékám a převlékám do latexu, široká sukně, nátělníček, kozačky a stužka do vlasů. Ještě se kontroluji a pak klepu na dveře. Vcházím k madam a zaklekávám u ní. Ještě si něco čte na Lidech, místnost Latex - klub a po chvíli se na mě podívá.
Skláním se, líbám ji nožky v pantoflíčkách. „Běž mi napustit vanu", říká mi místo uvítání. Odcházím a madam si dále chatuje s Kerol. Když je vana plná opět zaklekávám u madam. Ta bere obojek a nasazuje mi jej. Děkuji a znovu líbám nožky. Madam chce abych ji vysvlékla a pomohla do župánku. Pak ji doprovázím do koupelny. Přebírám župánek a zaklekávám. „ Běž mi Adélo pro šampus" slyším krátký příkaz. Když předávám madam skleničku s vychlazeným pitím, madam mi udílí další příkazy. Masírovat nožky a vtírat krémy. Běda však když masáž je výše než jsou kolínka. V tu chvíli madam cákne vodu na můj latexový obleček a kapky po něm začnou stékat. „Něco jsem řekla Adélo", zpraží mě a vzápětí ukáže na sklenku. Okamžitě dolévám další skleničku a následně se vracím k masáži chodidel. Madam je spokojená, vypouští vodu a mám ji osušit. Něžně utírám její kůži, kterou za chvíli zase zakryje župánek.
Doprovázím madam do ložnice. Madam mi ukazuje co ji mám pomoci obléknout. Nejprve úzkou sukni, Topík a punčošky. Pak madam ukazuje na nádherné botičky se stříbrným šperkem. Madam je oblečena a tak zaklekávám a líbám prstíky vykukující z botiček. Bez jediného slova odchází a já klečím a čekám. Slyším v kuchyni cinkání nádobí. Blíží se doba večere, bleskne mi hlavou.
Za chvíli slyším „ Adélo, pojď , budeš mi dělat společnost". Vstupuji do kuchyně, prostřeno pro jednu osobu, madam sedí , její obleček se leskne ve svitu svíček. „Co čekáš? Nevíš kde máš místo?" A ukazuje pod stůl. Tam hoří svíčka a je tam naservírována stejná porce jakou má madam. Zaklekávám pod stůl a přeji madam dobrou chuť. „Děkuji a i tobě dobrou chuť Adélko". Když jsem dojedla, líbám madam nožky, které jsem měla po stranách talíře. Madam se zvedá a při odchodu mi uděluje úkoly v kuchyni. Stále klečím a je mi smutno. Madam mi nevěnovala ani pohled. Rožínám světlo , zhasínám svíčky a nasazuji si latexové rukavičky abych si nepoškodila nehty během mytí nádobí, vím jak je madam háklivá na odloupnutý lak na nehtíkách. Nádobí je uklizeno a opět zaujímám pozici vedle nožek madam.
Chytá mě za vlasy a sune mi hlavu k prstíkům nožek. Líbám její nožky střídavě a jen do výše kolen. Madam mi poutá ruce za zády a staví do pozoru. Pak si mě prohlíží. Obchází mě a zvedá sukni. Zaujal ji můj poštěváček. Pak ji hlavou bleská nápad a z hromady hraček vytahuje nějakou věc. Nesmím se otočit a tak odhaduji co mě bude čekat. Cítím tlak na pusu. Podvědomě ji otevírám a v zápětí cítím gumovou chuť připínáku. Ten je zajištěn páskou kolem hlavy. Madam mě bere za paže a pokládá na lůžko. Sklání se nade mnou a říká. „Ty nejsi služka, ty jsi obyčejný chlap. Podvedl jsi mou důvěru a za to tě potrestám. Staneš se mou gumovou hračkou, kterou budu užívat podle své chuti". Jsem bezmocný. Zatmělo se mi před očima, páska mě zaslepila.......