xx

16. Fetish Grand Prix Brno
Sladká šestnáctka

sobota 23.2. 2019

16 FGP je úspěšně za námi. Latex je už zase schovaný ve skříni, ale atmosféra stále doznívá.
Chtěli bychom poděkovat všem, co nám pomáhali s organizací, jmenovitě: Martyr za moderování a spoluorganizaci, Elik + Artík za podílení se na scénce, Madam Zuzi s jejím subíkem za ukázku CB, Lucie Arztin a Jessica Parker za jejich show, Petr Igelit za zapůjčení klece a bondážního křesla.
Sponzorům za jejich hodnotné ceny, jmenovitě: Adema, Adriene Latex Design, Latexvogue, LTX.cz, MHsexshop, Simon-O. . Darkpress.cz. Kacíři za fotografický koutek.
Dále děkujeme majitelům hotelu, kteří nám opět poskytli zázemí a především Vám všem účastněným, protože Vy tvoříte atmosféru FGP.
Latexu lesk. Mrs.Bojek a s.Ade

. FGP je za námi, přijelo 77 hostů z toho 22 nováčků nebo- li těch kteří byli na FGP poprvé.

Vaše reakce

Ahoj, moc spokojeni, moc se nám to líbilo. Program, vystoupení vše na jedna :-). Parádní večer v sobotu a byli jsem rádí, že jsme nakonec dorazili i v ten pátek. Děkujeme za moc příjemnou akci ! KubaVeru

Ahoj, říkal jsem to už v Brně a do dnešního dne se nic nezměnilo - naše pocity jsou pozitivní, úžasný zážitek! Je fakt, že, když jsme se blížili Brnu, byli jsme čím dál víc nervóznější a nervóznější, neměli jsme jasnou představu, do čeho vlastně jdeme, ale pak to z nás nějak všechno spadlo. Scénka "soud" nás moc pobavila, dobrý nápad. Jen show Lucie Artzin Veroniku trošičku "překvapila".... :o))), ale mě se to líbilo. Moc se mi líbila ta úžasná fetish atmosféra, to že může každý být tím čím zrovna chce. Obdivuji, že něco takového dokážete zorganizovat. J+V

Fetish Grand Prix podporují (abecedně):