x


Fetiš Film Festival

aneb
soutěžní klání videí do 4 minut nebo ozvučené fotokoláže na společné téma FETIŠ.

První FFF 2008
Byly přihlášeny 3 filmy. Mistress Adrienne s jejím záznamem Fetish Dream , tehdejší Dolls s jejich Bitch a Yelen - Plastic mise. Vítězem se stal snímek Adrienne.
zasun

Druhý FFF 2016
Soutěžily 4 snímky. Pod číslem jedna soutěžila Mrs.Bojek s videem Provrtaná Adéla, dále Slaughter a jeho Tekutý latex, třetí v pořadí byla Madam Lucie Adamant s Výcvikem otroka. Čtveřici uzavíral Yelen s videem Řízení letového provozu. Vítězem se stal po hlasování snímek Řízení letového provozu s Honeyhair v hlavní roli.

Třetí FFF 2017
Ač to tak nevypadalo, nakonec se snímků sešlo osm. Od reklamních, přes fotosestřih až po retro. Jednotlivé snímky vyvolávaly kladné reakce a bylo vidět, že diváky bavily. Pak se přistoupilo k hlasování lístečky. Jako organizátoři jsme odstoupili se snímkem Vendelín ze soutěže a vítězkou se tak stala Honeyhair , následovaná Mrs.Karin a MHsexshopem.

Čtvrtý FFF byl v roce 2018
přihlásily jen čtyři filmy a opět s různými tématy. Hlasování dopadlo jako v roce 2017 vítězstvím Mrs. Bojek se snímkem Ztraceno v dabingu , ale jako organizátor se vzdala vítězství a první místo tak získal snímek Sen ze Slovenska od Mr.Dark a s Eli následováni Mumií od Mrs.Karin a Schody od Jirka a Katka.

Pátý FFF 2020
Znělka Pátého FFF znělka

Tentokrát jen jeden film a dva fotosestřihy. Vyhrál sestřih Mr.Darka, následován videem Mrs.Bojek . Čestné třetí místo si uhájil Kacíř.