x

Dresscode

Kdo je kdo ve FGP? (stav k 2023/8)

Fetish Grand Prix
vzniklo jako alternativa k akci Gumový Eliot 16.2.2008 (v roce 2023 16 let). Od samého začátku to byla plně Dresscode akce. A byla jako sobotní akce s přespáním účastníků. Za ty roky se FGP díky zájmu rozrostlo na akci víkendovou. Pátek jako rozjezd bez vyžadovaného ale přesto nošeného Dresscode, sobota jako plně Dresscode - lack, latex, kůže, lycra-spandex, BDSm doplňky viz sekce Dresscode.

Martyr/Meggie -
se zapojil do organizace FGP v roce 2016 jako "děvče pro všechno a pravá ruka" Mrs. Bojek. Jako mladá krev dává své nápady a pohled na mladší nastupující BDSm a fetiš generaci a komunitu. Někteří z vás jej znají jak z aktivit v komunitě, ať už v rámci FGP a jeho majstrštyku „C19 hygienické kontroly" v roce 2021 anebo podcastu Šimrání. Od roku 2023 přebírá pomyslnou duchovní pochodeň Fetish setkání v rámci Brna a FGP za podpory Mrs. Bojek a s.Adeho. Jako další generace, která naslouchá předchozí, přinese nový svěží vítr do fetish komunity a zejména do FGP."

Mrs. Bojek
se přidala v roce 2010 na jaře a ihned převzala část "starostí" o účastníky, nápady a program FGP. Provází večerem.

s.Ade / s.Adela
(tehdy ještě pod přezdívkami Aids, Sadaam) Zakladatel FGP od roku 2008. Původně dělal s.Ade vše sám, postupně mu ostatní účastníci vypomáhali v jednotlivých částech programu. Dnes dělá spíše jen ubytování a komunikaci s účastníky na netu.

Kacíř
se do organizačního týmu přidal jako poslední v roce 2018. Jeho doménou je focení a jeho vytíženost je na 101% . Ač se mu snažíme dávat na focení časová okna, stejně fotí na žádost účastníků i mimo ně a někdy nemá ani vlastní foto z FGP.