Mistress Bojek

Reportáže

2. Dark Play Party Bratislava

Poslední dobou moc reportů z akcí nepíšu, ale tohle je vyjímka, protože to byla moje první veřejná akce na Slovensku. Dark Play Party jak se nazývá měla první termín v únoru 2018 a tohle zářijové bylo její druhé vydání. Akce se odehrává v baru pro asi 130 lidí uprostřed Bratislavy a podle programu se mělo začít po 21 hodině. Protože jsme byli osloveni, aby jsme provedli ukázku, tak jsme přijeli o něco dříve. Rozhlédli jsme se po prostoru a nachystali naše pomůcky a bondážní židli. V hrací místnosti již byl rozmístěn další nábytek od kříže, trestné kozy, závěsné trojnožky a pod. Od 20 hodin začli přicházet hosté, někteří již oblečení dle podmínek místního Dresscode. Ta směska typů oblečení od pionýra amerického západu ( styl uniformy) přes ženu „ve svatebním" , fetišáky v latexu, lacku či kůži, kožence, spandexu až po chlapíky v obleku co přišli z Wall street až po mikyňáky co se nosí běžně po ulici. Ona i směska návštěvníků byla dost pestrá. Dost velkou část hostů tvořili Moraváci a to téměř 20 „ks". Druhou početnou podskupinou byli rakušáci a to v počtu téměř stejném. Zbytek pak byli místní od Tatier k Dunaju siroty spievaju, že na nás nemajú, ale to už je jiná písnička. Ostatně hudbou kapely Hieros Gamos se zpěvačkou Gudrun se začínalo. To již ale byl také čas aby jsme se s Mrs.Bojek připravili na náš výstup. Zvolili jsme hernu, jako místo posledního doupravení čubky Adély, ale zde bylo narváno a lidé koncert nekoncert si hráli a zkoušeli nábytek a pomůcky. Koncert skončil a na řadu jsme přišli my. Prvně se ale musely najít baterky do mikrofonu a trošku ztišit přítomné a vytvořit prostor. Samotná scénka není novinka ale tentokrát ji Mrs.Bojek vylepšila o závěr, kdy byly nehty na pravé ruce přišroubovány k desce nad hlavou čubky. Několik lidí si přišlo prohlédnout výsledek, poptat se či vyfotit. Pak již šrouby jdou ven, balíme věci a děláme prostor další účinkující. Tou je Dark Ophelia s její postapo burleskou. Potlesk a po nějaké době se chystá podium na Lucy Bladerain s jejím vystoupením Marylin Monroe. Tím také končí i veškerý organizovaný program protože Master Alex nenašel žádného dobrovolníka ke kříži, kde měla proběhnout ukázka. Místo toho se na bambusovém kmeni uprostřed sálu objevily dvě subinky, které byly věšeny. Sálem se mísili lidé a protože bylo po půlnoci vydali jsme se volným krokem do šatny, která neuvěřitelně klouzala od leštidla,,, zase až tolik latexáků tam nebylo. :-) . Na cestu domů jsme nabrali ještě i další účastníky a povídali o dojmech z akce. I přes drobné chybičky v organizaci je určitě dobře, že i na SK jsou konečně veřejné akce. Některé chvilky mi připomínaly rok 2003, kdy jsme v IBC byli na akci, míchaly se tam různé skupiny, dresnutí/nedresnutí, kdy si lidé zkoušeli různé role. Tak třeba příště opět zase na viděnou. S uctivím svolením Mrs.Bojek zapsal s.Ade

VII. VIP FemDom.

Zapsáno s uctivým svolením Mrs.Bojek. Tohle není reportáž o již šestém pokračování vydařené akce, ale spíše zamyšlení nad dražbou, které tu pravidelně probíhají. Ačkoliv se počítám spíše mezi BDSMsaury, tak dražbu jsem zažila poprvé na vlastní latex. Ale pěkně popořadě.
První část večera jsem tak prožila jako živé zrcadlo. Byla jsem usazena na bondážní židli vedle vchodu a do rukou dostala velké zrcadlo. Kdykoliv se některá z Dam přiblížila, měla jsem zrcadlo nastavit tak, aby se mohly Dámy případně doupravit. Kolem 21 hodiny se Madam Daniela s mou Paní Mrs.Bojek dohodly, že budu dána do dražby jako živý stoleček. Dostala jsem chvíli pauzu na odpočinek a byla jsem doplněna o další pomůcky. Dva zdatní pomocníci vynesli před zahájením dražby stoleček pod pódium. Zde jsem pochopila , že jde do „tuhého". Několik dražeb jsem v minulosti viděla, i tu, kdy byl kůň Altair vydražen v nemilosrdném souboji za více jak 1300 DOM dukátů. Chápu, že stoleček nemá takovou hodnotu, ale i tak jsem čekala za kolik budu vydražena a hlavně, která Madam si koupí mé služby. Madam Daniela představila všechny dražené subjekty a začla s licitací. Nebylo cesty zpět a čekala jsem, která z Dam dá více. Cena pomalu přiskakovala nahoru a raději jsem se nedívala. Vlastně ani nevím kolik přesně to bylo, ze sna jsem se probrala, když kladívko kleplo třikrát za sebou. Z řad diváků se zvedla čubka Laura a nesla žádaný obnos k přepočítání. Zpět se vracela již se mnou k Madame COCO, která se po zbytek večera stala mojí novou majitelkou. Madam si ihned na mě odložila svou sklenici a láhev s vínem. Ihned jsem ji naplnila a podala Madam. Chvíli si něco povídala s Mrs.Bojek a ta vytáhla ze svého kufříku několik dalších doplňků. Dostala jsem tak pásku na oči a roubík. Zatím co probíhala dražba , čekala jsem na další příkazy. Jakmile program skončil, byla jsem přenesena do přízemí k další zábavě Dam.
A jaké to tedy bylo? Mít pouta, roubík, pásku na očích je klasika, která ke každému sub patří. Mít vlastní Paní je také klasika, kterou všem sub přeji. Být však prodán- vydražen je něco co by si každý sub měl projít, aby získal zkušenost s tím, že už nemusí patřit své Paní, ale z minuty na minutu jej může vlastnit a rozhodovat o něm někdo jiný a co sám neovlivní.
Prostě zajímavá zkušenost. s.Adéla

14. Fetish Grand Prix 25.2.2017 . Reportáž

IV.VIP FemDom párty12.3.2016

Reportáž z akce , kterou jsem téměř vůbec neviděl. Zapsáno s uctivým svolením Mrs.Bojek.

Každá akce je jiná, nejinak tomu bylo i tentokrát. Přijíždíme na 17 hodin a po přivítání s Madam Danielou, po uvítacím drinku a kytičce pro Madam, jdeme do převlékárny. Ačkoliv na FD není předepsaný dresscode, tak my si jím umocňujeme zážitky. Prvně se převléká subinka Moon, která nás dnes bude doprovázet a posléze i my. Tedy já gumová hračka s.Ade a moje Paní Mrs.Bojek. Vše je oblečeno jak má a tak odcházíme o patro výše do mučírny. Zde se nechává Paní leštit od subinky. Aby subi nebyla ochuzena o klouzavé dotyky, tak dostávám příkaz k nanesení olejíčku na její obleček. Paní si ji kontroluje uvázanou u kříže a ji následně ji vyplácí důtkami na trestné koze. Čas zde neuvěřitelně rychle běží a před sedmou přichází Madam Daniela a zve nás na zahájení večera. Neochotně balíme hračky a přesunujeme se do společenských prostor. První jde Madam a za ní na vodítku subinka Moon. Jelikož je tu nová, budí zde zájem.
S mírným zpožděním, tak jak se to stalo pravidlem na všech akcích se zahajuje společná část večera. Subíci přihlášení do soutěží dostávají za úkol první vyřazovací soutěž. Po jejím splnění šest postupujících a všichni hosté se přesunují na horní sál. Zde již nemohu popisovat přesně dění, jelikož jakmile jsme usedli objevila se Madam Coco. Chvíli povídáme, co je nového a pak začínám mlčet. Madam si to vysvětluje tak, že s ní nechci mluvit. Dostávám tak roubík a pásku na oči. Tím se pro mě uzavírá na několik hodin svět a jen naslouchám co se děje okolo. Probíhají dovednostní soutěže subíků, porota se radí. Probíhá vyhlašování výsledků, potlesk. Má Paní se vrací z komise. a když vidí, že nevidím, říká, že jsem si to určitě zasloužil. Na to nemohu odpovědět nic.Kdo mlčí, souhlasí. Po pauze je dražba nabízených subíků. Každý má nějaké své schopnosti, které si je možno koupit. Masáž nožek, šíje, posluhování. Opět jen slyším jak dámy přihazují a násobí částky. Konečně je i poslední vydražen za několikanásobek FD , tedy Femdomů. Končí oficielní část a já mám možnost být chvíli bez pásky a roubíku. Osazenstvo se přesunuje do spodní restaurace. Následuje volná zábava, ale jak pro koho.
Madam Coco si mě dnes „oblíbila" a po chvíli zkoumání si přeje abych se přesunul do klece, nad kterou je stůl s otvorem pro hlavu. Během chvíle se stávám hračkou obou dam, kterou škádlí. Dostávám opět pásku na oči a roubík ve tvaru penisu.
Je hodně po půlnoci, když se dámy rozhodují ještě jednou navštívit mučírnu a otestovat připravenost bitch Laury. Ta zaujímá místo na čtyřech a je střídavě vyplácena. Po chvíli se ve dveřích objevuje i Lateksslawe Tom. Prosí zda by také směl dostat výprask.
Je přivázán ke sloupu, jeho latexové kalhoty jsou u kotníků , brýle bezpečně uloženy a dostává první sérii ran. Při další již pouští bílý kapesníček na zem. Končíme i my a opět se přesunujeme do restaurace, která prořídla. Plno hostů odchází na metro, ale my ještě povídáme. Kolem druhé je opravdu čas na návrat domů. Převlékáme se do civilu, loučíme se s Madam Danielou, děkujeme za příjemný večer. Hodnotíme jej jako nejlepší z dosavadních čtyř VIP. FemDom. Na viděnou na dalším. s.Ade Foto z FemDom zde:

Femdom párty 3.10.2014

Jednoho dne mi v poště přišla pozvánka na VIP FemDom párty do Ateliéru. V pozvánce stálo, že mohu sebou vzít i 3 další členy doprovodu. Jasná volba padla na s.Adeho, který mě bude doprovázet jako služka-stoleček a oslovila jsem i Dalmatina. Ten mě bude doprovázet na vodítku. Je to totiž lidský pejsek.
Odjezd je domluven na pátek v 14 hodin, ale Dalmatin se omlouvá za zdržení. Konečně přijíždí s půlhodinovým zpožděním a další půl hodiny čekáme až se převlékne do psího oblečku. Ještě převezmu klíček od jeho CB a můžeme vyrazit. Do Ateliéru je cesta dlouhá, zvláště, když je na cestě mnoho oprav. S.ade to ale zvládl a tak přijíždíme jen s menším zpožděním proti plánu.
Prvně dovádím Dalmatina do Ateliéru. Zdravím se s Paní Danielou. Hned u dveří se mi začínají věnovat sluhové. Zatím nic nepotřebuji a tak odvádím a uvazuji Dalmatina u sedačky a kde musí hlídat a čekat, až se ustrojím. Vracím pro s.Adeho a mizíme v převlékárně. Nejprve mi s.Ade pomáhá s převlečením do latexu, vše pečlivě leští a potom měním jeho osobu do pozice služky-živého stolečku. Přesunujeme se k sedačkám a určuji Adéle, služce její pozici.
Jen chvíli po té co jsme připraveni se slova ujímá paní Daniela. Vítá přítomné dámy a jejich doprovod. Ten tvoří subíci na vodítkách, služky, atd. Každé dámě je během večera k ruce kterýkoliv z mužských sluhů, kteří mají jednotný „úbor" , černé kalhoty, holou hruď a motýlka.
Zdravím se s několika dalšími dámami a za chvíli začíná soutěž v házení kroužků na připínací penis, který má můj dalmatin připevněný na záda. Každá z dam mohla nominovat svého subíka. Ani jednomu se však nepovede hodit kroužek, jen jednomu zůstane přichycený na zádech. Toho nakonec porota určí jako vítěze. Odcházíme se občerstvit. Adéla- stoleček nás již netrpělivě očekává, aby nám mohla předat se svými dlouhými nehtíky pití. Kterákoliv z dam, která se během večera zastaví, tak si odkládá skleničku na stoleček. Adéla drží statečně.
Sluhové se snaží a roznáší občerstvení, pochutiny a je tu již další soutěž. Tentokrát se budou vázat kozačky. 4 Dámy propůjčí své nožky v kozačkách, včetně mě. Vždy ten lepší postupuje do dalšího kola. Finále je potom vázání kozaček nad kolena které mám já.
Vracím se zpět do křesla, Adéla mi podává pití se svými modrými velmi dlouhými nehty. Já si uvědomuji, že Dalmatin nedostal pít. Vytahuji tedy misku a posílám jednoho ze sluhů, aby ji omyl a naplnil pitnou vodou. Ten se vrací a tak ji mohu dát Dalmatinovi, který ji hned vychlemtá. Kdykoliv se jdu projít Dalmatin mě následuje u nohy. Nejinak tomu je i v případě, kdy se jdu podívat na další soutěž. Sub osoby mají rozeznat z několika typů „bacátek" o jaký typ se jedná. Určení typu není jednoduché protože se jedná o různé „náhražky". Vítězí ten kdo má nejvíce bodů, nikdo však neuhádl všechny.
Když jsem se uvelebila v křesle, paní Daniela vyhlásila soutěž tentokrát pro dámy. Sluhové roznáší tužky a dotazníčky. O chvíli později i první z pěti nealkodrinků. Každá z dam má uhodnout co právě popíjí. Aby to nebylo tak jednoduché, je zbarven jinak, než jsme zvyklé. Posuzujeme chuť a vyplňujeme dotazník. Odložené sklenky se kupí na Adéle- stolečku. To však trvá jen chvíli, stačí ukázat a sluhové s tácy chybu napravují. Sklenice jsou sklizeny, dotazníčky odevzdány a probíhá vyhlášení. Jen jedna jediná dáma poznala všechny drinky. Já uhodla 4.
Večer se posunuje k půlnoci a Paní Daniela a majitelé Ateliéru si nás hýčkají. Sluhové kmitají a roznáší pochutiny. První dámy se loučí a odchází. Zábava však pokračuje. Přece jen je stále o čem povídat.
Když je hodina po půlnoci, nastal čas, že i my se budem muset vydat na cestu k domovu. Měním Adélu zpět na s.Adeho, sama volím civilnější oblečení. Děkuji majitelům Ateliéru za vřelé přijetí, paní Daniele za krásný večer. Beru Dalmatina na vodítko a odcházíme. Domů je to ještě dlouhá cesta, ale jsem spokojená. Byl to příjemný večer a doufám, že na příští FemDom párty, která je naplánovaný na březen 2015 přijedu znovu. . Mrs.Bojek 2014